Duke u nisur nga ceremonite e vogla intime

deri tek ato me te medha, nga rustikja tek modernizmi lukzoz, ju sigurojme se ajo cka do te krijojme per ju do te jete reflektimi i deshirave tuaja.

Thank you for subscribing!

Ceremoni Martesore

Dita juaj e shumëpritur do te jetë sikurëse e keni endërruar, gjithshka e realizuar përmes përkushtimit ndaj cdo detaji te vetem si dhe deshirës për tju berë të lumtur

Evente Korporate

Kemi ndërtuar struktura që mundësojnë realizimin e eventeve tuaja me profesionalizëm e kreativitet, pa humbje kohe drejt e në zemër të produktit final.

Evente Festive

Duke nisur nga organizimi i ditëlindjeve dhe pagëzimet e femijëve, nga festat beqarisë e festat surprizë, të gjitha të kuruara me dashuri e perkushtim për ti veshur eventit tuaj ngjyrat e duhura.

Me një histori të re që fillon nga Janari 2013, Evis Events sjell ide inovatore në fushën e organizimit e realizimit të eventeve. Klientët tanë janë fokusi ynë kryesor, qëllimi ynë eshtë tju ndihmojmë të planifikoni dhe krijoni një festë të paharrueshme përtej pritshmërive tuaja. Ne ofrojmë nje shërbim të kompletuar që nis nga ideimi, planifikimi e deri në realizimin e plotë të eventit, dasëm, festë, celebrim apo event korporate, e rëndësishme është qe të na besoni. Cdo event është unik ndaj ne realizimin e tyre ne kombinojmë pasionin me eficencën, strategjitë me origjinalitetin, detajet me ëndrrat dhe perfeksionin me kënaqësinë. Dëshirojmë qe vizioni ynë te mos mbetet vetëm mes nesh, por ta ndajmë atë mes miqsh, per ne klientët tanë janë frymëzimi i vërtete drejt së bukurës...

SHERBIME

CEREMONI MARTESORE

Dita juaj e dasmes do te jetë sikurëse e keni endërruar, gjithcka e realizuar me përkushtim ndaj cdo detaji te vetem dhe deshirës për tju berë të lumtur.

Duke nisur nga ceremonitë e vogla intime deri tek ato më të mëdha, nga rustikja tek modernizmi luksoz, ju sigurojmë se ajo cka do të krijojmë për ju do te jetë reflektimi i deshirave tuaja.

EVENTE KORPORATE

Ne e dimë mirë se c’është më e rëndësishme për një korporatë, dhe sigurisht që kemi ndërtuar struktura që mundësojnë realizimin e eventeve tuaja me profesionalizëm e kreativitet, pa humbje kohe drejt e në zemër të produktit final. 

Dedikimi yne ndaj eventit tuaj që nga planifikimi i buxhetit tek koordinimi i shërbimeve dhe asistenca e plote, na bejnë ne partneret tuaj të besuar.

EVENTE FESTIVE

Ne projektojme dimensionin e festës tuaj, realizuar me pasion, fantazi e stil shoqeruar me detaje të personalizuara të krijuara me mënyrë artizanale nga stafi ynë.

Duke nisur nga organizimi i ditëlindjeve dhe pagëzimet e femijëve, nga festat beqarisë e festat surprizë, të gjitha të kuruara me dashuri e perkushtim për ti veshur eventit tuaj ngjyrat e duhura.

Tab heading 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis quam in risus pulvinar ultrices eget non sem. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae proin accumsan odio.

Praesent euismod quis eros a facilisis. Donec magna lacus, consectetur sed tortor in, imperdiet porta nulla. In elementum gravida est, ut porttitor tortor viverra ut. Ut orci justo, maximus nec turpis vel, laoreet finibus elit.

Tab heading 5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis quam in risus pulvinar ultrices eget non sem. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae proin accumsan odio.

Praesent euismod quis eros a facilisis. Donec magna lacus, consectetur sed tortor in, imperdiet porta nulla. In elementum gravida est, ut porttitor tortor viverra ut. Ut orci justo, maximus nec turpis vel, laoreet finibus elit.

Tab heading 6

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis quam in risus pulvinar ultrices eget non sem. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae proin accumsan odio.

Praesent euismod quis eros a facilisis. Donec magna lacus, consectetur sed tortor in, imperdiet porta nulla. In elementum gravida est, ut porttitor tortor viverra ut. Ut orci justo, maximus nec turpis vel, laoreet finibus elit.